Cheeky Monkey crossbody kabelka z limitované edice
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem? Barvy:Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tahleta opička rozzáří každý Tvůj den. Přináší nefalšovanou dávku radosti, divoké energie a nespoutaného šmrncu. Její motiv vznikl pod rukama Petera Bobka, výrazného…
Více informacíTahleta opička rozzáří každý Tvůj den. Přináší nefalšovanou dávku radosti, divoké energie a nespoutaného šmrncu. Její motiv vznikl pod rukama Petera Bobka, výrazného evropského tatéra a malíře, který mistrně propojuje výrazné linie, barvy a zvířecí symboliku. Buď královnou městské džungle.
- Limitovaná kolekce vytvořená ve spolupráci s tatérem Peterem Bobkem
- Omezený počet - 50 kusů od každé barvy
- Peterovy ikonické zvířecí motivy
- Luxusní dárkové balení limitované edice
| Barva | Multicolor |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Volnočasový |
| Vzor | Vícebarevný, Potisk |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 84 - 134 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 160 x 220 x 90 mm |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 308 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Bobek collection
Co kdyby se tetování nevpíjelo do kůže, ale do designu? Ve spolupráci s evropským tatérským mágem Peterem Bobkem jsme vytvořili limitovanou kolekci, která mění módní doplňky v odvážné a stylové kousky s duší.
Peterovy ikonické zvířecí motivy – Monkey, Panda, Cat a Rabbit – přinášejí neotřelou kombinaci divoké hravosti, výrazných barev a jemně temného nádechu. My jsme je pro Tebe přenesli do designů, které zaujmou na první pohled. Každý kousek je malým uměleckým dílem, které nejen skvěle vypadá, ale je i praktickým doplňkem pro každý Tvůj den.
Tato kolekce je pro Tebe, pokud chceš do každodenního outfitu vnést kousek nekonvenčního umění, špetku originality a hravosti. Obleč se do umění. Buď jiná. Buď výrazná. Buď Vuch.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.