Zane Mini Friwo městský batůžek
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Ani bílá, ani černá, prostě dokonale šedá. To je Friwo. Na tvých zádech se bude díky malé velikosti a puntíkům roztomile vyjímat. Sbalíš do něj sice jen to nejnutnější,…
Více informacíAni bílá, ani černá, prostě dokonale šedá. To je Friwo. Na tvých zádech se bude díky malé velikosti a puntíkům roztomile vyjímat. Sbalíš do něj sice jen to nejnutnější, ale i cestování “na lehko” má svoje kouzlo.
- Batůžek vycházející z bestselleru
- Vnitřní i vnější kapsy na zip
- Nastavitelné ramenní popruhy
- Extrémně pevný a odolný materiál
| Barva | Šedá |
| Styl | Volnočasový |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Puntíkatý |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa |
| Délka popruhu | 75 - 100 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 290 x 250 x 90 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Hmotnost | 498 g |
| Objem | 6 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.