Filipa Grey městský vyztužený batůžek na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Decentní batůžek na takové to každodenní nošení. Ať už do práce, na krátký výlet nebo večerní posezení s kamarádkou. Je jedno, jakou příležitost si vybereš. Batoh Filipa…
Více informacíDecentní batůžek na takové to každodenní nošení. Ať už do práce, na krátký výlet nebo večerní posezení s kamarádkou. Je jedno, jakou příležitost si vybereš. Batoh Filipa Grey bude tvým věrným parťákem, který mile rád ponese všechny tvé důležitosti a umožní ti tak mít volné ruce.
- Vyztužený batůžek v elegantním provedení
- Vnitřní kapsička bez zapínání, kapsička na zip
- Vnější kapsička na zip
- Černé logo Vuch
| Barva | Šedá |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Elegantní, Do práce, Na každý den |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa |
| Délka popruhu | 45 - 84 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 300 x 220 x 110 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Hmotnost | 405 g |
| Objem | 7 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
BATŮŽKY
„Že máš v mysli zakořeněné, že batůžky nejsou dostatečně kombinovatelné? Dovolme, abychom zbořili tenhle zastaralý mýtus. S našimi Vuch batůžky, které jsou velmi hravé a roztomilé Tě přesvědčíme, že je můžeš nosit prakticky ke všemu. Dokonce si myslíme, že budou nejobdivovanějším kouskem Tvého šatníku."
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.