Emely Wine elegantní taška na notebook
Jarní slevy tu s Tebou jsou už jen do úterý 31. 3., tak si z nich vezmi přesně to, co Ti sedne. S kódem 10EXT získáš extra slevu -10 % a můžeš si tak udělat radost o něco větší.
Některé pracovní tašky berou práci až moc vážně. Tahle ne. Má elegantní tvar, jemné detaily a uvnitř prostor na notebook i všechno, co se během dne hodí mít po ruce.…
Více informacíNěkteré pracovní tašky berou práci až moc vážně. Tahle ne. Má elegantní tvar, jemné detaily a uvnitř prostor na notebook i všechno, co se během dne hodí mít po ruce. Působí profesionálně, ale pořád si drží svůj styl. Pokud hledáš tašku, která zvládne pracovní tempo a ještě u toho vypadá dobře, už nehledej dál.
- Hlavní zapínání na zip
- Vnější kapsička na magnet
- Poutko pro uchycení na kufr
- Vnitřní členění pro notebook + doplňky
- Nastavitelný popruh přes rameno
| Barva | Vínová |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Kolekce | Shape of Diamond |
| Vzor | Jednobarevný, Geometrický |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 78 - 140 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 290 x 390 x 100 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 1020 g |
| Objem | 11 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% Polyester Oxford
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Shape of Diamond
Buď stylová a jedinečná s Shape of Diamond!
Právě okukuješ klenoty a diamanty našeho portfolia. Bestsellerky Cary a Carrie se staly ikonou, která nás inspirovala pro design dalších luxusních Vušek. Celou kolekci Shape of Diamond šperkuje elegantní hra se slepotiskem a nevšední kovové detaily. Tak který batoh, kabelka nebo peněženka Tě chytne za srdce a už nepustí?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.