Oresta elegantní hladká taška na notebook
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Že černých tašek na notebook jsi viděla už spoustu? Jasný, ale tahle má parádní modrý vnitřek, stříbrné detaily a spoustu vychytaných kapsiček, které jinde jen tak…
Více informacíŽe černých tašek na notebook jsi viděla už spoustu? Jasný, ale tahle má parádní modrý vnitřek, stříbrné detaily a spoustu vychytaných kapsiček, které jinde jen tak nenajdeš. Taky je z materiálu, který se snadno udržuje a dobře drží tvar, takže ať do Oresty naláduješ cokoliv, pořád bude vypadat pěkně a elegantně.
- NOTEBOOK BAGS
- Hlavní zapínání na zip
- Vnitřní prostor rozdělen na dvě části
- Vnitřní přihrádky a kapsa na zip
- Vnější kapsa na zip
- Bezpečnostní pás z nylonu
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Do práce, Studentský |
| Kolekce | SimplyV |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 77 - 141 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 300 x 390 x 100 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 769 g |
| Objem | 12 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantní. Kolekce SimplyV se v pohodě obejde i bez pozlátek. Protože v jednoduchosti je krása. Hlavní roli v designu každé SimplyVušky hraje čistá linka, hladký materiál a jemné kovové detaily. Zkrátka nic navíc a přitom nic nechybí. Tak jaká bude jednoduše ta Tvá?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.