Verner Pink městský batoh na kočárek
Nakup nad 2 000 Kč, zadej kód V500 a 500 Kč Ti odečteme z celkové ceny. Protože jsou chvíle, kdy si člověk prostě zaslouží udělat radost.
Vernere, supermámy si volí Tebe! Každá z nich totiž potřebuje mít svůj arzenál na dosah. Tenhle batoh uchytíš na kočárek i na kufr. Na příkrmy má speciální termo kapsy a…
Více informacíVernere, supermámy si volí Tebe! Každá z nich totiž potřebuje mít svůj arzenál na dosah. Tenhle batoh uchytíš na kočárek i na kufr. Na příkrmy má speciální termo kapsy a lahviček se do něj vejde i pro trojčata. To vše v líbezným růžovým canvasu, kterej jen tak něco nerozhází.
- Velký hlavní prostor s kapsičkou na drobnosti na zip
- Odepínací ucha s možností úchytu na kočárek
- Zadní popruh pro uchycení na kufr
- 2 vnitřní přihrádky bez zapínání, dvě boční přihrádky
- 2 termo přihrádky a 1 přední kapsa na zip se zavíráním na zip
| Barva | Růžová |
| Styl | Cestovní, Volnočasový |
| Kolekce | Aira & TechniC |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Kapsa na lahev, Uchycení na kočárek, Uchycení na kufr, Termo kapsa |
| Délka popruhu | 45 - 92 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 400x 280x160 mm |
| Velikost NTB" | 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 568 g |
| Objem | 18 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% Polyester Oxford
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
TechniC
Kolekce inspirovaná městem i přírodou.
Batohy Mellora a Noel už nějaký čas kralují na trůnu oblíbenosti a z jejich předností vzniklo hned několik parádních následníků. Vušky z kolekce TechniC jsou ze super odolného canvasu, takže se jen tak neošoupou a špínu z nich v pohodě smyješ. Pořiď si spolehlivého parťáka na všecky své nezbytnosti a užívej si toulek světem bez starostí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.