Deiryen Wine Red prostorný batoh na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tenhle batoh nezná pojem ‚málo místa‘. Nový colorblocking mu dodává styl, který zaujme na první pohled, a jeho extra prostorný vnitřek zvládne všechno od víkendového…
Více informacíTenhle batoh nezná pojem ‚málo místa‘. Nový colorblocking mu dodává styl, který zaujme na první pohled, a jeho extra prostorný vnitřek zvládne všechno od víkendového balení po každodenní chaos. Dvě venkovní kapsy navíc udrží všechno důležité pěkně po ruce. Batoh, co se nezalekne žádné cesty – ani Tvé výbavy.
- Hlavní zapínání na zip
- Vnitřní přihrádky na drobnosti
- Vyztužená kapsa na notebook
- Vnější kapsičky na zip
- Nastavitelné ramenní popruhy
| Barva | Vínová |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Cestovní, Volnočasový |
| Vzor | Vícebarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Polstrovaná záda, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 53 - 86 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 450 x 380 x 120 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 680 g |
| Objem | 20 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.