Lien Dotty Brown dámský batoh na notebook
Nakup nad 2 000 Kč, zadej kód V500 a 500 Kč Ti odečteme z celkové ceny. Protože jsou chvíle, kdy si člověk prostě zaslouží udělat radost.
Nahoď puntíky a vyraz do ulic s batohem Lien Dotty, který v sobě spojuje ikonickou hravost a čistou funkčnost. Je navržen primárně pro Tvůj notebook, který spolehlivě…
Více informacíNahoď puntíky a vyraz do ulic s batohem Lien Dotty, který v sobě spojuje ikonickou hravost a čistou funkčnost. Je navržen primárně pro Tvůj notebook, který spolehlivě ochrání v polstrované kapse. Batoh je ušitý z odolného materiálu, který se snadno čistí a hravě zvládne každodenní městský zápřah. Tenhle praktický parťák Tě dostane promyšlenými kapsami pro dokonalý pořádek i pevnými horními uchy, díky kterým ho můžeš nosit pohodlně i v ruce.
- Rozšířené zapínání na zip
- Pevný a odolný materiál
- Polstrovaná kapsa na notebook
- Vnitřní i vnější kapsy na zip
- Dvě boční kapsy na láhev
| Barva | Hnědá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Volnočasový, Na každý den |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Puntíkatý |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Kapsa na lahev, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 45 - 77 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 360 x 280 x 100 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Hmotnost | 500 g |
| Objem | 10 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% Nylon
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.