Gioia Small Black hladký městský batůžek
Když chceš batůžek, ale nechceš tahat půlku domácnosti. A protože víme, že někdy stačí opravdu málo, zmenšili jsme oblíbený batůžek Gioia. Zachovali jsme jeho čistý…
Více informacíKdyž chceš batůžek, ale nechceš tahat půlku domácnosti. A protože víme, že někdy stačí opravdu málo, zmenšili jsme oblíbený batůžek Gioia. Zachovali jsme jeho čistý tvar, stejné pohodlí na zádech a promyšlený vnitřek. Ideální, když chceš mít u sebe to důležité a zbytek dne nechat plynout.
- Hlavní zapínání na magnet a stahovací šňůrky
- Vnitřní kapsa na zip a přihrádka bez zapínání
- Jedna vnitřní kapsa na gumu
- Jedna vnější kapsa na zip na zádech batůžku
- Nastavitelné ramenní popruhy
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Volnočasový, Na každý den |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa |
| Délka popruhu | 47 - 87 cm |
| Zapínání | Kombinované |
| Rozměr | 310 x 320 x 125 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 540 g |
| Objem | 10 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
BATŮŽKY
Batoh nemusí být obrovitánská krosna, do které se zabalíš na několikatýdenní roadtrip napříč světadílem. Naopak, může to být i malý elegantní kousek, který vyšperkuje tvůj outfit do nebeských výšin a pojme tvé nejnutnější poklady, které potřebuješ mít u sebe. Výhodou je, že budeš mít stále volné ruce, a tak si můžeš upíjet kávičku, projíždět sociální sítě na mobilu nebo třeba mávat na všechny kolemjdoucí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.