Hortza Grey praktická taška na notebook z odolného materiálu
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Textilní taška na notebook, co zvládne pracovní den i cestu vlakem. Hlavní kapsa na zip schová vše důležité, přední menší kapsa pojme drobnosti, co potřebuješ mít po…
Více informacíTextilní taška na notebook, co zvládne pracovní den i cestu vlakem. Hlavní kapsa na zip schová vše důležité, přední menší kapsa pojme drobnosti, co potřebuješ mít po ruce. Uvnitř najdeš polstrovanou přihrádku na notebook a další kapsičky na nezbytnosti. A díky poutku na zadní straně ji snadno připevníš ke kufru na služebkách nebo na cestě do kanceláře.
- Hlavní zapínání na zip
- Vnější kapsička na zip
- Na zadní straně poutko na uchycení na kufr
- Vnitřní vyztužená kapsa na notebook
- Vnitřní přihrádky na drobnosti
- Nastavitelný popruh přes rameno
| Barva | Šedá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Do práce, Cestovní, Studentský, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Dlouhý popruh přes rameno, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 88 - 144 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 285 x 415 x 70 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 630 g |
| Objem | 8 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
95% PES Polyester
5% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
TAŠKY NA NOTEBOOK
Potřebuješ, aby byl Tvůj notebook v bezpečí a vyhnul se všem škrábancům? Pak ho ochraň taškou na notebook, která mu zajistí dlouhou životnost. Musíme Ti prozradit, že s ní navíc budeš vypadat fakt stylově a světově. Dokonce máme pocit, že ti poslouží i jako větší kabelka. Zkrátka, využití má mnoho. Stačí jen, když si zvolíš tu pravou pro sebe.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.