Caballo Dámské hodinky
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem? Barvy:„Ideální model Vuch hodinek pro milovnice netradičnosti a odlišnosti ve všech směrech. Vyzkoušej, jak skvěle tvé ruce padnou hodinky CABALLO v atypicky fialové barvě. Co…
Více informací„Ideální model Vuch hodinek pro milovnice netradičnosti a odlišnosti ve všech směrech. Vyzkoušej, jak skvěle tvé ruce padnou hodinky CABALLO v atypicky fialové barvě. Co se však týče pohodlí, vsázíme na jistotu. Taky máš kožené pásky u hodinek nejradši?“
- Soulmate Collection>
- Elegantní ciferník s krystalem
- Kvalitní japonský strojek
- Baleno v dárkovém balení
- Záruka 36 měsíců
| Barva kovu | Coffee |
| Délka pásku | 235 mm |
| Velikost | 36 mm |
| Hmotnost | 32 g |
| Tloušťka ciferníku | 6 mm |
| Strojek | JAPANESE QUARTZ MOVEMENT |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Voděodolnost | 3 ATM |
| Záruka | 36 měsíců |
CIFERNÍK
100% Slitina zinku
PÁSEK
100% Vláknitá kůže
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
UNIVERSE
„Máš svoji spřízněnou duši? Pokud je tvoje odpověď NE, nemusíš smutnit! V Universe si najdeš svoji nejlepší parťačku na celý život! Bude tě věrně doprovázet na každém tvém dobrodružství!“
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.