Metta Dark Blue crossbody kabelka s řetízkem
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Takhle to vypadá, když je kabelka fakt klenot. Tmavě modrá Metta Tě inspiruje k novým kombinacím a vyzve Tvůj šatník do boje. Do boje za Tvé stylovější já. Čím si Tě…
Více informacíTakhle to vypadá, když je kabelka fakt klenot. Tmavě modrá Metta Tě inspiruje k novým kombinacím a vyzve Tvůj šatník do boje. Do boje za Tvé stylovější já. Čím si Tě jednoznačně získá na svou stranu? Minimalistickým designem a popruhem, který v sobě snoubí kouzlo řetízku i praktičnost a pohodlí řemínku.
- Originální provedení se stříbrným logem V
- Hlavní zavírání na dva magnety
- Vnitřní prostor rozdělen na dvě části
- Vnitřní kapsička na drobnosti na zip
- Nastavitelný crossbody popruh se zdobným stříbrným řetízkem
| Barva | Modrá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 140 - 154 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 180 x 220 x 90 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 481 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Crossbody
Nestárnoucí klasika, kterou můžeš nosit v létě i zimě, do práce i na prochajdu, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je prostě kousek, který zaručeně unosíš. Díky dlouhému popruhu si ji hodíš na rameno a máš jistotu, že ti z něj nebude sklouzávat ani nikde padat a tvé ruce budou volné třeba na mobil nebo kávičku. Vybrat si můžeš z několika barev, materiálů i velikostí. Tak se do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k tělu.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.