Yella Chic Brown kabelka z lehkého materiálu se strukturou
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Chceš kabelku, která zvládne ranní schůzku, odpolední procházku i večer v divadle? Už nehledej dál. Yella Chic je lehká, praktická a přesně tak akorát velká na to, co…
Více informacíChceš kabelku, která zvládne ranní schůzku, odpolední procházku i večer v divadle? Už nehledej dál. Yella Chic je lehká, praktická a přesně tak akorát velká na to, co opravdu potřebuješ. Hladký PU materiál v decentních barvách jí dodávají nadčasový vzhled, který doladí Tvůj outfit. Tak na který koncert či představení si ji poprvé vezmeš?
- Jednoduchá kabelka z měkkého materiálu
- Hlavní zapínání na magnet
- Vnější kapsa na zip
- Vnitřní kapsička na zip, oddělená kapsa bez zapínání
- nastavitelný popruh přes rameno
| Barva | Hnědá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Volnočasový, Na každý den |
| Kolekce | SimplyV |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 74 - 135 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 160 x 250 x 60 mm |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 315 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantní. Kolekce SimplyV se v pohodě obejde i bez pozlátek. Protože v jednoduchosti je krása. Hlavní roli v designu každé SimplyVušky hraje čistá linka, hladký materiál a jemné kovové detaily. Zkrátka nic navíc a přitom nic nechybí. Tak jaká bude jednoduše ta Tvá?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.