Linaya Creme malá kabelka na rameno
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tahle půlměsícová kráska kopíruje linie ženského těla tak přirozeně, že splyne s Tvým pohybem. Jemné křivky, elegantní nastavitelný popruh a minimalistické detaily…
Více informacíTahle půlměsícová kráska kopíruje linie ženského těla tak přirozeně, že splyne s Tvým pohybem. Jemné křivky, elegantní nastavitelný popruh a minimalistické detaily dělají z této kabelky stylový doplněk. Linaya sedne přesně tam, kam patří – pod Tvou paži i do Tvého stylu.
- Hlavní zapínání na zip
- Vnitřní kapsa na zip + přihrádka na drobnosti
- Nastavitelný popruh na rameno
- Tvar půlměsíce
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 58 - 106 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 255 x 200 x 70 mm |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 286 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Kabelky přes rameno
Přála by sis takovou kabelku, která Ti bude věrně sloužit a nikdy před Tebou nevezme nohy na ramena? Pak neotálej a pořiď si kabelku přes rameno Vuch. Jednobarevná či vícebarevná, s širokým či úzkým popruhem, ležérní či odvážná. Už víš, která u Tebe vyhraje?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.