Thalie Beige velká a prostorná kabelka
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem? Barvy:Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Na pohled elegantní, na nošení návyková. Tahle kabelka je zkrátka velká holka, protože zvládne A4, větší svačinu, diář i kosmetickou taštičku „pro všechny případy“. Její…
Více informacíNa pohled elegantní, na nošení návyková. Tahle kabelka je zkrátka velká holka, protože zvládne A4, větší svačinu, diář i kosmetickou taštičku „pro všechny případy“. Její ikonický tvar s delšími uchy z ní dělá stylového parťáka do práce, na schůzky i do kavárny. A vnitřní prostor? Přehledný, praktický a připravený držet Tvoje tempo.
- Hlavní zapínání na magnet
- Atypický tvar kabelky
- Vnitřní přihrádky na drobnosti
- Dlouhá ucha pro pohodlné nošení
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Vzor | Jednobarevný |
| Délka popruhu | 60 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 280 x 420 x 125 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 435 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
VELKÉ KABELKY
Bohužel nejsme v Bradavicích a nemáme k dispozici Hermioninu kouzelnou tašku, do které se vešel i stan. Ale naštěstí žijeme ve světě, kde jsou in velké kabelky a je tu i Vuch, který jich má celou sekci, a tak si můžeš vybrat tu svou velkou krasavici, do které dáš všechno nezbytné i zbytné, co zrovna potřebuješ mít s sebou.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.