Chanthal Dotty Green puntíkatá crossbody peněženka
Malé puntíky, velká radost. Crossbody peněženka Ti schová mobil, karty i drobnosti a díky chytrému vnitřnímu členění budeš mít všechno přehledně po ruce. Klopka a zip…
Více informacíMalé puntíky, velká radost. Crossbody peněženka Ti schová mobil, karty i drobnosti a díky chytrému vnitřnímu členění budeš mít všechno přehledně po ruce. Klopka a zip kolem dokola drží věci na svém místě a dlouhý popruh Ti nechá ruce volné. Tak na jaký fesťák se s Tebou tahle kráska podívá?
- Hlavní zapínání na magnet
- Oddělená kapsa na zip
- Kapsa s přihrádkami na karty
- Nastavitelný crossbody popruh
| Barva | Zelená |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Volnočasový |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Puntíkatý |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 70 - 126 cm |
| Zapínání | Kombinované |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 180 x 100 x 35 mm |
| Počet karet | 0-6 |
| Hmotnost | 250 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.