Fatima Grey puntíkatá cestovní taška na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Nechceš mít kufr ani krosnu, ale všechny cestovní tašky jsou příliš sportovní a chybí jim šmrnc a originalita? Ve Vuch jsme s tímhle problémem zatočili. Fatimu Grey jsme…
Více informacíNechceš mít kufr ani krosnu, ale všechny cestovní tašky jsou příliš sportovní a chybí jim šmrnc a originalita? Ve Vuch jsme s tímhle problémem zatočili. Fatimu Grey jsme klasicky posypali drobnými puntíky, díky kterým je i z cestovní tašky stylový módní doplněk.
- Hlavní zapínání na zip
- 3 vnější kapsičky na zip
- Velká vnitřní kapsa na zip
- Připínací popruh přes rameno s nastavitelnou délkou
| Barva | Šedá |
| Styl | Sportovní, Cestovní |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Puntíkatý, Vícebarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 75 - 130 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 320 x 500 x 150 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 350 g |
| Objem | 24 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% Polyester Oxford
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.