Dunko Beige crossbody popruh na kabelku
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Elegantní doplněk, který si Tvou kabelku získá na první pohled! Tento nylonový popruh kombinuje lehkost, odolnost a minimalistický design s reliéfním logem. Nastavitelná…
Více informacíElegantní doplněk, který si Tvou kabelku získá na první pohled! Tento nylonový popruh kombinuje lehkost, odolnost a minimalistický design s reliéfním logem. Nastavitelná délka Ti zaručí pohodlí, ať už míříš do města, do práce nebo za zábavou. Kabelka s tímto popruhem? Prostě módní trefa!
- Hladký crossbody popruh z nylonu
- Délka popruhu 99 - 150 cm
- Šířka popruhu 35 mm
- Univerzální karabina pro všechny kabelky
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Stříbrná |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 99 - 150 cm |
| Zapínání | Karabina |
| Rozměr | 35 mm |
| Hmotnost | 132 g |
| Záruka | 24 měsíců |
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Popruhy
Když máš pocit, že se starou kabelkou už nemůžeš udělat dojem, chce to změnu. Co třeba vyměnit popruh? Tento na první pohled nenápadný detail, dokáže díky pár cvaknutí s kabelkou divy. Je to něco víc než jen prostředek k upevnění vaší kabelky – je to nová jiskra pro Tvůj outfit.
Výběr je na Tobě. Navrhli jsme dlouhé, kratší, tenké i širší, aby sis vybrala ten, který je pro Tebe a Tvou kabelku dokonalý. A hodí se i v případě, kdy je potřeba výměna. Takže pokud už popruh Tvé kabelky není zrovna reprezentativní, tady bys mohla najít náhradníka.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.