Ferron Chic Black velký a prostorný batoh
Hledáš batoh, co pobere Tvůj den a pořád vypadá chic? Tento minimalistický kousek sází na čisté linie a maximální praktičnost. Dominantou je velká zipová kapsa, díky…
Více informacíHledáš batoh, co pobere Tvůj den a pořád vypadá chic? Tento minimalistický kousek sází na čisté linie a maximální praktičnost. Dominantou je velká zipová kapsa, díky které máš o všem přehled. Ideální pro ženy, které chtějí mít vše důležité u sebe, a přitom neztratit eleganci.
- Hlavní zapínání na zip
- Vyztužená konstrukce, která drží tvar
- Přihrádka na notebook
- Vnitřní karabina na uchycení klíčů
- Dvě vnější kapsy na zip
- Nastavitelné ramenní popruhy
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Cestovní, Studentský |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Kapsa na lahev, Polstrované popruhy, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 46 - 78 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 430 x 270 x 115 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 1070 g |
| Objem | 13 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
BATOHY
Praktičnost, komfort a funkčnost. Znaky, které jsou neodmyslitelně spjaty s batohy, které jsou dokonalou módní alternativou ke kabelkám. Pokud cítíš, že je to přesně to, co hledáš, tak zabrouzdej na naše stránky. V naší nabídce máme jak sportovnější batohy, které klidně můžeš vzít i do hor, tak elegantní společníky, které parádně podtrhnou Tvůj městský outfit.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.