Mellora Neo Beige prostorný batoh z odolného materiálu
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Mellora Neo má voděodolný povrch, který si nebere servítky s prachem ani deštěm. Uvnitř najdeš polstrovanou přihrádku na notebook, kapsu na zip i místo na všechno, co s…
Více informacíMellora Neo má voděodolný povrch, který si nebere servítky s prachem ani deštěm. Uvnitř najdeš polstrovanou přihrádku na notebook, kapsu na zip i místo na všechno, co s sebou potřebuješ. Zavírá se na zip a bezpečně ho zajistíš i suchým zipem. Zbývá jen nastavit podle sebe pohodlné ramenní popruhy a vyrazit. Tak kam to bude?
- Hlavní zapínání na zip a suchý zip
- Přehledné vnitřní členění
- Vnější kapsy na zip
- Vyztužená kapsa na notebook
- Nepromokavý materiál
- Popruh se sponou přes hrudník
- Polstrované ramenní popruhy a záda pro pohodlné nošení
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Cestovní, Studentský |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skrytá kapsa, Kapsa na lahev, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Voděodolný materiál, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 52 - 102 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 450 x 280 x 190 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 1180 g |
| Objem | 23 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
90% PU Polyuretan
10% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.