Yella Big Mint velká kabelka z lehkého materiálu
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Kabelka, která Ti bude věrným parťákem ve městě i na volný čas. Lehká jako pírko, ale přesto prostorná, takže unese všechny Tvé nezbytnosti, aniž by Tě zatěžovala. Díky…
Více informacíKabelka, která Ti bude věrným parťákem ve městě i na volný čas. Lehká jako pírko, ale přesto prostorná, takže unese všechny Tvé nezbytnosti, aniž by Tě zatěžovala. Díky bezpečnému zapínání na zip a pohodlnému popruhu si ji hodíš přes rameno a můžeš vyrazit bez starostí. Stylová, praktická a vždy připravená doladit každý Tvůj outfit – přesně taková, jakou potřebuješ!
- Maxi verze kabelky Yella
- Hlavní zapínání na zip a dva magnety
- Lehký a odolný materiál
- Vnitřní kapsa na zip
- Široký nastavitelný popruh
| Barva | Mintová |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Volnočasový |
| Kolekce | Aira & TechniC |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno, Voděodolný materiál |
| Délka popruhu | 75 - 136 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 210 x 330 x 65 mm |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 410 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Aira
Zažij lehkost na vlastní kůži.
Produkty z materiálu AIRA byly navrženy s důrazem na praktičnost – jsou lehké jako pírko, voděodolné a snadno udržovatelné. Stačí setřít nečistoty a můžeš pokračovat ve svém dobrodružství. Ať už tě čeká městská džungle nebo víkend v přírodě, spolehlivě tě podrží a stylově provede každou situací.
Připrav se na lásku na první pohled. AIRA – to je lehkost a elegance, kterou si zamiluješ!
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.