Joanna Dotty Fribon městský prostorný batoh na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Na mou duši, na Fribon uši, na kočičí svědomí, to přísaháme, že je tento batoh ještě o něco vytuněnější než byli jeho předchůdci. A hlavně ty uši. Zpevnili jsme je.…
Více informacíNa mou duši, na Fribon uši, na kočičí svědomí, to přísaháme, že je tento batoh ještě o něco vytuněnější než byli jeho předchůdci. A hlavně ty uši. Zpevnili jsme je. Naštěstí u batohu to jde o něco snáz než u nás lidí, protože cviků na zpevnění uší je opravdu poskrovnu.
- Dvojí hlavní zapínání – zip a magnet
- Vnitřní i vnější kapsičky na zip
- Vnitřní přihrádky bez zapínání
- Zpevněné ramenní popruhy
| Barva | Šedá |
| Styl | Studentský, Volnočasový |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Puntíkatý |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 45 - 84 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 320 x 280 x 120 mm |
| Velikost NTB" | 11,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 590 g |
| Objem | 12 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.