Elenea Brown velká kabelka na rameno
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Pokud Ti sedla Justeene, tahle kabelka na rameno bude další srdcovka. Větší, vyšší a připravená pojmout víc než jen Tvoje nezbytnosti. Elegantní tvar a pohodlné nošení z…
Více informacíPokud Ti sedla Justeene, tahle kabelka na rameno bude další srdcovka. Větší, vyšší a připravená pojmout víc než jen Tvoje nezbytnosti. Elegantní tvar a pohodlné nošení z ní dělají ideálního parťáka do práce, na pochůzky i jen tak do města. Není otázka, jestli si ji oblíbíš, ale jak rychle.
- Kabelka, která nabídne spoustu prostoru
- Hlavní zapínání na zip
- Vnitřní přihrádky na drobnosti
- Vnější kapsy na magnet
- Nastavitelný popruh přes rameno
| Barva | Hnědá |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 90 - 126 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 375 x 320 x 80 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 840 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Kabelky přes rameno
Přála by sis takovou kabelku, která Ti bude věrně sloužit a nikdy před Tebou nevezme nohy na ramena? Pak neotálej a pořiď si kabelku přes rameno Vuch. Jednobarevná či vícebarevná, s širokým či úzkým popruhem, ležérní či odvážná. Už víš, která u Tebe vyhraje?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.