Zita Beige prošívaná crossbody kabelka s řetízkem
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Mohli jsme udělat jednoduchou kabelku, která nebude ničím vynikat. Ale my ve Vuch jdeme rádi proti proudu, a tak jsme kabelku Zita rozvlnili a přidali stříbrné detaily i…
Více informacíMohli jsme udělat jednoduchou kabelku, která nebude ničím vynikat. Ale my ve Vuch jdeme rádi proti proudu, a tak jsme kabelku Zita rozvlnili a přidali stříbrné detaily i výrazný řetízek na crossbody popruh. Využiješ ji do města nebo na večírek.
- Elegantní provedení se stříbrným logem Vuch
- Vnitřní kapsička na drobnosti na zip
- 2 vnitřní přihrádky bez zapínání
- Crossbody popruh se zdobným stříbrným řetízkem
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný, Prošívaný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 132 - 145 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 225 x 200 x 105 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 300 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
CROSSBODY
Nestárnoucí klasika, kterou můžeš nosit v létě i zimě, do práce i na prochajdu, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je prostě kousek, který zaručeně unosíš. Díky dlouhému popruhu si ji hodíš na rameno a máš jistotu, že ti z něj nebude sklouzávat ani nikde padat a tvé ruce budou volné třeba na mobil nebo kávičku. Vybrat si můžeš z několika barev, materiálů i velikostí. Tak se do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k tělu.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.