Neela Gala Black velká kabelka na rameno
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Nová Neela si oblékla slavnostnější kabát. Zachovala si ale všechno, co na ní miluješ. Prostornost, pohodlí i praktičnost, jen teď působí o něco víc chic. Do práce, do…
Více informacíNová Neela si oblékla slavnostnější kabát. Zachovala si ale všechno, co na ní miluješ. Prostornost, pohodlí i praktičnost, jen teď působí o něco víc chic. Do práce, do města nebo do školy, kam si chceš vzít A4 sešit, notebook nebo klidně celý svůj svět.
- Hlavní zapínání na zip
- Vnitřní malá kapsa na zip
- Kabelka s pevným dnem
- Součástí kabelky je crossbody popruh
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 92 - 140 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 250 x 340 x 90 mm |
| Velikost NTB" | 11,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 670 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Velké kabelky
Bohužel nejsme v Bradavicích a nemáme k dispozici Hermioninu kouzelnou tašku, do které se vešel i stan. Ale naštěstí žijeme ve světě, kde jsou in velké kabelky a je tu i Vuch, který jich má celou sekci, a tak si můžeš vybrat tu svou velkou krasavici, do které dáš všechno nezbytné i zbytné, co zrovna potřebuješ mít s sebou.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.