Nurmi Black elegantní crossbody kabelka na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Tvé srdce jen plesá, že začíná plesová sezóna? Ale ejhle, šaty vymazlený, botky k nim sednou jedna báseň, ale tvá kabelka má to nejlepší za sebou a celkový dojem dost…
Více informacíTvé srdce jen plesá, že začíná plesová sezóna? Ale ejhle, šaty vymazlený, botky k nim sednou jedna báseň, ale tvá kabelka má to nejlepší za sebou a celkový dojem dost kazí? Přijíždí Vuch na bílém koni, aby tě zachránil v podobě decentní a elegantní kabelky Nurmi Black. Skvěle se hodí na noblesní události, jako je třeba ples, divadlo nebo fancy večeře s tvými šéfy.
- Jednoduchý, elegantní design
- Hlavní zapínání na zip
- Crossbody popruh se zlatým řetízkem
- Vhodná na ples, svatbu a další akce
| Barva | Černá |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní |
| Kolekce | SimplyV |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 130 - 142 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 200 x 240 x 100 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 364 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantní. Kolekce SimplyV se v pohodě obejde i bez pozlátek. Protože v jednoduchosti je krása. Hlavní roli v designu každé SimplyVušky hraje čistá linka, hladký materiál a jemné kovové detaily. Zkrátka nic navíc a přitom nic nechybí. Tak jaká bude jednoduše ta Tvá?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.