Danita Safi Beige mini crossbody kabelka
Jarní slevy tu s Tebou jsou už jen do úterý 31. 3., tak si z nich vezmi přesně to, co Ti sedne. S kódem 10EXT získáš extra slevu -10 % a můžeš si tak udělat radost o něco větší.
Danita je zpátky a tentokrát si pohrála s detaily. Kovový akcent na klopě a řetízkový prvek na popruhu jí dávají elegantnější náladu, aniž by ztratila svou praktičnost.…
Více informacíDanita je zpátky a tentokrát si pohrála s detaily. Kovový akcent na klopě a řetízkový prvek na popruhu jí dávají elegantnější náladu, aniž by ztratila svou praktičnost. Zůstává ale věrná tomu, proč si ji tolik lidí oblíbilo – přehlednému prostoru a pohodlnému nošení každý den. Malá změna, velký efekt.
- Hlavní zapínání na dva magnety + zip
- Vnitřní prostor rozdělen na dvě části
- Vnější kapsička na zip
- Pohodlný popruh přes rameno
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 100 - 140 cm |
| Zapínání | Kombinované |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 140 x 200 x 70 mm |
| Vejde se peněženka | Mini |
| Hmotnost | 432 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Mini kabelky
Mobil, peněženka, klíče, víc nic. Jsou dny, kdy tohle prostě stačí. A pro tyhle dny jsme vytvořili kolekci mini kabelek. Jsou sice malé, ale šikovné, nezapomínáme totiž na praktičnost. I když jsou mini, budeš mít i v těch pár věcech pořádek. Využiješ i popruh, díky kterému můžeš mít stále volné ruce. V cuku letu si z ní můžeš udělat i elegantní psaníčko. Mini kabelku využiješ na rande, procházku městem nebo třeba na povyražení za kulturou. Teď už je jenom na tobě, kterou mini krásku si pustíš do šatníku.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.