Gabi Diamond Beige elegantní kabelka do ruky
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Nutno podotknout, že tady jsme se fakt rozšoupli. Koupíš kabelku, ale ta v sobě skrývá další malou kabelku, kterou můžeš nosit zvlášť nebo ji nechat v té velké a použít…
Více informacíNutno podotknout, že tady jsme se fakt rozšoupli. Koupíš kabelku, ale ta v sobě skrývá další malou kabelku, kterou můžeš nosit zvlášť nebo ji nechat v té velké a použít ji jako super praktickou kapsu. Ani s popruhy jsme nešetřili a k této kabelce máš hned dva. Oba se dají různě připínat a nastavovat.
- Elegantní hra se slepotiskem na povrchu kabelky
- Vyjímatelná vnitřní kapsa se zipem
- Dva popruhy přes rameno
- Dva patenty na uzavření kabelky
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Kolekce | Shape of Diamond |
| Vzor | Jednobarevný, Geometrický |
| Vlastnosti | Dlouhý popruh přes rameno, 2v1 |
| Délka popruhu | 78 - 142 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 280 x 250 x 140 mm |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 870 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Shape of Diamond
Buď stylová a jedinečná s Shape of Diamond!
Právě okukuješ klenoty a diamanty našeho portfolia. Bestsellerky Cary a Carrie se staly ikonou, která nás inspirovala pro design dalších luxusních Vušek. Celou kolekci Shape of Diamond šperkuje elegantní hra se slepotiskem a nevšední kovové detaily. Tak který batoh, kabelka nebo peněženka Tě chytne za srdce a už nepustí?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.