Corrado Brown elegantní ledvinka s nastavitelným popruhem
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Elegance na druhou, která Ti padne kolem pasu nebo přes rameno! Nová ledvinko-kabelka je větší než naše Tricia, ale stejně stylová a praktická. Uvnitř Tě čeká šikovná…
Více informacíElegance na druhou, která Ti padne kolem pasu nebo přes rameno! Nová ledvinko-kabelka je větší než naše Tricia, ale stejně stylová a praktická. Uvnitř Tě čeká šikovná kapsa na všechny nezbytnosti. Minimalistická klopa jí dodává na výrazu, díky kterému zazáříš na každém večírku!
- Pevný materiál
- Hlavní zapínání na magnet
- Minimalistická rovná klopa
- Nastavitelný popruh
| Barva | Hnědá |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 94 - 137 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 180 x 280 x 65 mm |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 700 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Ledvinky
Velkolepý návrat. Slovní spojení, které je spojováno s ledvinkami. Světové, originální. Tyto a mnohem více konotací vzbuzuje právě tento módní doplněk. Dříve jako fashion peklo, dnes jako must-have produkt ve Tvém šatníku. Tak co, už jsme Tě přesvědčili o tom, že ji musíš mít doma? V tom případě neváhej a objednávej.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.