Tiara Diamond Grey městský prostorný batoh na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Na první pohled minimalistický, na druhý elegantně řešený. Hlavní kapsa kombinuje zip a patent pro jednoduché a spolehlivé uzavření. Uvnitř najdeš polstrovanou přihrádku…
Více informacíNa první pohled minimalistický, na druhý elegantně řešený. Hlavní kapsa kombinuje zip a patent pro jednoduché a spolehlivé uzavření. Uvnitř najdeš polstrovanou přihrádku na menší notebook a praktické kapsičky na drobnosti. Na zadní straně jsou dvě zipové kapsy ideální na mobil, klíče nebo další nezbytnosti. Nastavitelné ramenní popruhy bez problému zvládnou každodenní používání a Ty budeš mít ruce volné.
- Dvojité uzavření hlavní kapsy – zip a patent
- Přední kapsa na zip, vnitřní přihrádka na malý notebook a menší kapsičky
- Nastavitelné ramenní popruhy
- Zadní kapsa na zip ideální na mobil nebo klíče
| Barva | Šedá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Kolekce | Shape of Diamond |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 50 - 90 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 400 x 290 x 115 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 770 g |
| Objem | 13 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Shape of Diamond
Buď stylová a jedinečná s Shape of Diamond!
Právě okukuješ klenoty a diamanty našeho portfolia. Bestsellerky Cary a Carrie se staly ikonou, která nás inspirovala pro design dalších luxusních Vušek. Celou kolekci Shape of Diamond šperkuje elegantní hra se slepotiskem a nevšední kovové detaily. Tak který batoh, kabelka nebo peněženka Tě chytne za srdce a už nepustí?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.