Glenn Black městský batoh z dvojitého materiálu
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Těm dobám, kdy batoh znamenal neforemný sportovní vak s tlustými popruhy, už dávno odzvonilo. Batoh teď může úplně plnohodnotně nahradit kabelku a unosíš ho i do práce,…
Více informacíTěm dobám, kdy batoh znamenal neforemný sportovní vak s tlustými popruhy, už dávno odzvonilo. Batoh teď může úplně plnohodnotně nahradit kabelku a unosíš ho i do práce, prostě i s batohem můžeš být za dámičku, když se jedná o Glenn Black.
- Sportovní design – kombinace dvou materiálů
- Zapínání na zip a magnet
- Vnitřní i vnější kapsy
- Nastavitelné ramenní popruhy
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Volnočasový, Na každý den |
| Kolekce | Aira & TechniC |
| Vzor | Vícebarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa |
| Délka popruhu | 53 - 69 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 310 x 250 x 120 mm |
| Velikost NTB" | 11,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 429 g |
| Objem | 9 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PO Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PO Polyester
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
TechniC
Kolekce inspirovaná městem i přírodou.
Batohy Mellora a Noel už nějaký čas kralují na trůnu oblíbenosti a z jejich předností vzniklo hned několik parádních následníků. Vušky z kolekce TechniC jsou ze super odolného canvasu, takže se jen tak neošoupou a špínu z nich v pohodě smyješ. Pořiď si spolehlivého parťáka na všecky své nezbytnosti a užívej si toulek světem bez starostí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.