Anna Black crossbody kabelka na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Anna je crossbody kabelka, která staví na jednoduchosti a čistém designu. Inspirována naším bestsellerem Coalie přináší Anna stejný casual styl, který se dá skvěle…
Více informacíAnna je crossbody kabelka, která staví na jednoduchosti a čistém designu. Inspirována naším bestsellerem Coalie přináší Anna stejný casual styl, který se dá skvěle kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Její dvě oddělené kapsy na zip Ti dávají dostatek prostoru pro všechny tvý nezbytnosti, aniž by kabelka ztratila svou štíhlou siluetu. S elegantní linií a decentním embosovaným logem je Anna Vuška, kterou využiješ jak na běžné dny, tak na speciální příležitosti. Stylová i praktická ve všech ohledech.
- Překvapivě prostorná crossbody
- Dvě oddělené kapsy na zip
- Nastavitelný popruh přesně na Tvou výšku
- Kabelka se tvarově přizpůsobí tomu, čím ji naplníš
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní |
| Kolekce | SimplyV |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno, 2v1 |
| Délka popruhu | 145 - 81 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 180 x 230 x 40 mm |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 344 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantní. Kolekce SimplyV se v pohodě obejde i bez pozlátek. Protože v jednoduchosti je krása. Hlavní roli v designu každé SimplyVušky hraje čistá linka, hladký materiál a jemné kovové detaily. Zkrátka nic navíc a přitom nic nechybí. Tak jaká bude jednoduše ta Tvá?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.