Nessa Beige elegantní crossbody kabelka
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Nessa je stylová zaoblená kabelka, která se díky své měkké konstrukci přirozeně přizpůsobí tvému nošení. Úzký popruh zajišťuje pohodlí, zatímco kulaté logo a jemné…
Více informacíNessa je stylová zaoblená kabelka, která se díky své měkké konstrukci přirozeně přizpůsobí tvému nošení. Úzký popruh zajišťuje pohodlí, zatímco kulaté logo a jemné laserované detaily dodávají elegantní nádech. Lehká, praktická a perfektní na každý den.
- Hlavní zapínání na zip
- Vnitřní kapsa na zip
- Přihrádka na karty
- Nastavitelný popruh
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní |
| Kolekce | Shape of Diamond |
| Vzor | Jednobarevný, Geometrický |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 79 - 121 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 200 x 280 x 90 mm |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 460 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
Shape of Diamond
Buď stylová a jedinečná s Shape of Diamond!
Právě okukuješ klenoty a diamanty našeho portfolia. Bestsellerky Cary a Carrie se staly ikonou, která nás inspirovala pro design dalších luxusních Vušek. Celou kolekci Shape of Diamond šperkuje elegantní hra se slepotiskem a nevšední kovové detaily. Tak který batoh, kabelka nebo peněženka Tě chytne za srdce a už nepustí?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.