Grazia Green mini kabelka na rameno
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Mini kabelka, maxi styl! Tahle mladší sestřička Eileen si vzala to nejlepší z Hobo kabelek, zmenšila se na dokonalou stylovku a přidala praktickou zip kapsičku uvnitř.…
Více informacíMini kabelka, maxi styl! Tahle mladší sestřička Eileen si vzala to nejlepší z Hobo kabelek, zmenšila se na dokonalou stylovku a přidala praktickou zip kapsičku uvnitř. Skvěle doplní tvůj hravý outfit a zvládne s tebou držet krok na každém dobrodružství.
- Mini hobo kabelka
- Hlavní zapínání na magnet
- Vnitřní kapsa na zip a přihrádka na drobnosti
| Barva | Zelená |
| Styl | Volnočasový |
| Kolekce | SimplyV |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa |
| Délka popruhu | 77 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Rozměr | 140 x 160 x 60 mm |
| Vejde se peněženka | Malá |
| Hmotnost | 270 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantní. Kolekce SimplyV se v pohodě obejde i bez pozlátek. Protože v jednoduchosti je krása. Hlavní roli v designu každé SimplyVušky hraje čistá linka, hladký materiál a jemné kovové detaily. Zkrátka nic navíc a přitom nic nechybí. Tak jaká bude jednoduše ta Tvá?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.