Syrrael Black asymetrická kabelka na rameno
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Kabelka na rameno, která se inspirovala oblíbenou Tricií, ale jde si svou vlastní cestou. Má klopu, elegantní siluetu a nový tvar, který zaujme na první pohled. Pohodlně…
Více informacíKabelka na rameno, která se inspirovala oblíbenou Tricií, ale jde si svou vlastní cestou. Má klopu, elegantní siluetu a nový tvar, který zaujme na první pohled. Pohodlně se nosí a zvládne všechno od práce po večerní drink. Ideální volba, když chceš klasiku s lehkým twistem.
- Asymetrický tvar vycházející z bestselleru Tricia
- Zapínání na magnet a zip
- Vnitřní přihrádka bez zapínání, kapsička na zip
- Nastavitelný děrovaný popruh
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 90 - 120 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 170 x 260 x 80 mm |
| Vejde se peněženka | Malá |
| Hmotnost | 510 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Kabelky přes rameno
Přála by sis takovou kabelku, která Ti bude věrně sloužit a nikdy před Tebou nevezme nohy na ramena? Pak neotálej a pořiď si kabelku přes rameno Vuch. Jednobarevná či vícebarevná, s širokým či úzkým popruhem, ležérní či odvážná. Už víš, která u Tebe vyhraje?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.