Arysta Wine Red kabelka do ruky i na rameno
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Kabelka do ruky ve tvaru naší ledvinky Tricia, ale s malým twistem – novou kovovou sponou, která si říká o pozornost. Elegantní, pevná a přesně tak akorát, když chceš…
Více informacíKabelka do ruky ve tvaru naší ledvinky Tricia, ale s malým twistem – novou kovovou sponou, která si říká o pozornost. Elegantní, pevná a přesně tak akorát, když chceš být za dámu, ale pořád s lehkostí.
Kabelka, která si drží svůj ikonický tvar a neztrácí nic ze svého kouzla.
- Kabelka, která vychází z bestselleru Tricia
- Hlavní zapínání na kovovou sponu
- Vnitřní kapsička na zip
- Popruh přes rameno
| Barva | Vínová |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Volnočasový |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 109 cm |
| Zapínání | Spona |
| Rozměr | 150 x 250 x 60 mm |
| Vejde se peněženka | Malá |
| Hmotnost | 455 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Kabelky do ruky
Přemýšlíš, že si pořídíš kabelku do ruky, kterou už z ruky nikdy nedáš? Tak už se dál nerozmýšlej a jdi do ní. U nás si navíc můžeš vybrat z mnoha tvarů, barev, variací. Zkrátka si tu najdeš přesně takovou, která Tě bude báječně doplňovat. Věříme, že budete nerozlučné parťačky, které spolu půjdou ruku v ruce.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.