Sollary Black unisex sluneční brýle s matnými obroučkami

399 Kč
Varianty

,,Souhlasíš s tím, že základem každého outfitu pro slunný den by měly být stylové sluneční brýle? Pak je dobře, že se právě na jedny díváš. Naše černé sluneční brýle budou vypadat skvěle, ať si k nim vezmeš cokoliv!"

  • Unisex
  • Matné obroučky
  • CAT.3, UV 400
  • Logo Vuch 
UV 400 UV 400
Unisex Unisex
Popis
Vzor Jedna barva
Barva Černá
Barva II. Černá
Materiál Plast
Hmotnost 22 g
Záruka 24 měsíců
Materiály a údržba

Plast

Pro čištění nepoužívejte žádná rozpouštědla. Používejte pouze vodu, saponáty k tomu určené. Vyvarujte se mechanického čistění povrchu a použití čistících prostředků s abrasivními částicemi, mohlo by dojít k poškrábání!

Více informací ohledně údržby ZDE.

 

Doprava a platba

Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout i osobně na jedné z našich poboček nebo si je nechat zaslat na doručovací adresu. K dispozici ti jsou naši dopravci: PPL, Česká pošta, Zásilkovna a Zásilkovna - kurýrní služba.

 

Zboží můžeš uhradit hotově, převodem na účet nebo online kartou. 

 

V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz. 

 

 


SLUNEČNÍ BRÝLE 

Ať je léto nebo zima, vždycky když vykoukne sluníčko, svět je najednou hned veselejší. Ale když na něj koukáš bez fešáckých slunečních brýlí, křivíš nos i čelo a stejně vidíš kulový. Tak si vyber kousek, který ti sedne. Na výběr jsou různé obroučky, barvy skel i tvary.

Sollary Black

Hodnocení zákazníků


Aneta
21. 09.
80%  

Brýlky dorazily s jemnou oděrkou u nosové části. Myslím, že při nošení nepůjde vidět, ale z blízkého pohledu bohužel ano.

  • Stylovky, sexy :-)
  • Hezké balení :-)

Aneta
21. 09.
80%  

Brýlky dorazily s jemnou oděrkou u nosové části. Myslím, že při nošení nepůjde vidět, ale z blízkého pohledu bohužel ano.

  • Stylovky, sexy :-)
  • Hezké balení :-)

Zuzana
25. 08.
100%  

Za mě super. Na fotkách mi přišly větší, tak jsem myslela, že je budu vracet. Ale jsou akorát.


Lenka
15. 08.
100%  

00


Lenka
15. 08.
100%  

00


Lenka
30. 03.
100%  

Shrnu to najednou. Brejle jsou hezký, lehký, mám radost, že mají svoje pouzdro a byl přiloženej hadříček na čištění. Nejsem si jistá tvarem brejlí, tím, jestli mi sluší, ale to je můj problém... přesto si je nechám, protože na procházce s fenkou v polích to je jedno. To je prostě nevýhoda nákupu brejlí přes internet.

Zvolte svoji zemi