Gemyny Beige velký a prostorný cestovní batoh
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Gemyny je batoh pro ty, kdo hledají styl i praktičnost v jednom. Lehký, prostorný a snadno přizpůsobitelný – perfektní na každodenní nošení i víkendové výlety. Díky…
Více informacíGemyny je batoh pro ty, kdo hledají styl i praktičnost v jednom. Lehký, prostorný a snadno přizpůsobitelný – perfektní na každodenní nošení i víkendové výlety. Díky pevným uchům ho chytneš do ruky, nebo ho pohodlně hodíš na záda. Jednoduchý design a funkční detaily z něj dělají ideálního společníka pro každou příležitost.
- Hlavní zapínání na zip
- Vnější kapsy na zip
- Spousta vnitřních přihrádek
- Zadní popruh pro uchycení na kufr
- Polstrované ramenní popruhy a záda pro pohodlné nošení
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Černá |
| Styl | Cestovní |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Odolný materiál, Vnitřní zipová kapsa, Kapsa na lahev, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Voděodolný materiál, Uchycení na kufr, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 50 - 96 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 430 x 380 x 130 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 660 g |
| Objem | 21 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
80% PES Polyester
20% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.