Theo Beige městský prošívaný batůžek
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Theo je batoh, který si zamiluješ pro jeho lehkost a pohodlí. Měkký materiál se příjemně nosí, čtvercové prošívání dodává moderní vzhled a praktické kapsy zajistí, že…
Více informacíTheo je batoh, který si zamiluješ pro jeho lehkost a pohodlí. Měkký materiál se příjemně nosí, čtvercové prošívání dodává moderní vzhled a praktické kapsy zajistí, že máš vše po ruce. Ideální společník na celý den – bez zbytečné zátěže, ale s maximálním stylem.
- Čtvercové prošívání
- Prostor rozdělen do dvou kapes na zip
- Vnější kapsička na zip
- Popruh na zádech batohu pro uchycení na kufr
| Barva | Béžová |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Na každý den |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Uchycení na kufr |
| Délka popruhu | 56 - 100 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 270 x 250 x 140 mm |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 750 g |
| Objem | 9 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
BATŮŽKY
Batoh nemusí být obrovitánská krosna, do které se zabalíš na několikatýdenní roadtrip napříč světadílem. Naopak, může to být i malý elegantní kousek, který vyšperkuje tvůj outfit do nebeských výšin a pojme tvé nejnutnější poklady, které potřebuješ mít u sebe. Výhodou je, že budeš mít stále volné ruce, a tak si můžeš upíjet kávičku, projíždět sociální sítě na mobilu nebo třeba mávat na všechny kolemjdoucí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.