Cara Dotty Creme puntíkatá crossbody kabelka
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Cara je láska. Takže to nešlo jinak, protože jsme si byli 100% sure, že jí naše podpisové puntíky budou slušet. Takže logicky musela přijít Cara Dotty, kdy jsme tuhle…
Více informacíCara je láska. Takže to nešlo jinak, protože jsme si byli 100% sure, že jí naše podpisové puntíky budou slušet. Takže logicky musela přijít Cara Dotty, kdy jsme tuhle dokonalou crossbody s pevným dnem, díky kterému drží tvar a nic se v ní jen tak nezmačká, převlékli do puntíkaté Cutie Dotty kolekce.
- Vyrobeno z odolné strukturované koženky
- Nastavitelný popruh přes rameno
- Hlavní uzavírání na zip
- Stříbrné kování
| Barva | Béžová, Meruňková |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Na každý den |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Puntíkatý, Vícebarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 74 - 133 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 220 x 200 x 100 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 330 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.