Lori Blue batůžek a crossbody v jednom
Nakup nad 2 000 Kč, zadej kód V500 a 500 Kč Ti odečteme z celkové ceny. Protože jsou chvíle, kdy si člověk prostě zaslouží udělat radost.
Tak co dneska? Kabelka, nebo batůžek? Tohle rozhodnutí nebylo nikdy jednodušší. Lori je kožená crossbody, kterou díky jednomu kroužku hned proměníš v elegantní pouzdrový…
Více informacíTak co dneska? Kabelka, nebo batůžek? Tohle rozhodnutí nebylo nikdy jednodušší. Lori je kožená crossbody, kterou díky jednomu kroužku hned proměníš v elegantní pouzdrový batůžek. Na dalším plánovaným eurovíkendu si ji prostě zamiluješ. Drží tvar a hlavní zapínání na zip otevře celou kapsu tak, abys v ní našla i věčně ztracený sluchátka.
- Kabelka z vláknité kůže
- Jednoduchý a čistý design
- Hlavní zapínání na zip otevře celou hlavní kapsu
- Dva způsoby nošení – na zádech, crossbody
| Barva | Modrá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní |
| Kolekce | Kožené |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Vnitřní zipová kapsa, Dlouhý popruh přes rameno, 2v1 |
| Délka popruhu | 103 - 187 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 200 x 220 x 90 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 533 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% Vláknitá kůže
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Kožené kabelky
Všechno je jednou poprvé. Proto přicházíme s historicky první kolekcí kožených kabelek, které uspokojí i ty nejnáročnější. Kvalita až na prvním místě, design, který neomrzí a elegance, která zaujme i náročné oko. Jsou zkrátka věci, které se ve Vuch nemění! Uvidíš, zkusíš a už nepustíš.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.