Talulla velká prostorná kabelka na zip
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem?Kdysi dávno, ale ne dávněji než v roce 2016 jsme navrhli kabelku, kterou všechny ženy milovaly a obdivovaly. Byla naším totálním bestsellerem. My si teď řekli, že ji…
Více informacíKdysi dávno, ale ne dávněji než v roce 2016 jsme navrhli kabelku, kterou všechny ženy milovaly a obdivovaly. Byla naším totálním bestsellerem. My si teď řekli, že ji oprášíme, dodáme jí nový šajn a lesk. A je tu Talulla. Shopper s crossbody popruhem a kosmetickou taštičkou s embosem puntíků. V černé, která se hodí prostě ke všemu. Na světě snad neexistuje nic osvědčenějšího.
- Hlavní zapínání na zip
- Velký vnitřní prostor
- Součástí je kosmetická taštička
- Dva způsoby nošení
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Vzor | Jednobarevný |
| Délka popruhu | 70 - 126 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 350 x 340 x 130 mm |
| Velikost NTB" | 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Hmotnost | 675 g |
| Objem | 15 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Velké kabelky
„Každý má nějakou svou přednost. A velké kabelky mají přednost takovou, že do nich sbalíš prakticky všechno. Peněženka, líčení, rozečtený časák, něco na posilněnou či deštník. Tyhle kabelky poskytnou azyl i mnoha ostatním věcem. Pokud si tedy chceš pořídit nějakou prostornou krásku, u nás si jistě vybereš.“
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.