Mellora Airy Violet sportovní batoh z odolného materiálu
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Razíš na hory? Ať už to bude túra v Beskydech, nebo noc pod širákem, Mellora Ti bude krýt záda. Je to ultralehký funkční sportovní batoh, který neohrozí ani průtrž…
Více informacíRazíš na hory? Ať už to bude túra v Beskydech, nebo noc pod širákem, Mellora Ti bude krýt záda. Je to ultralehký funkční sportovní batoh, který neohrozí ani průtrž mračen. Vyrobili jsme ho z ripstopu, který byl vyvinut jako tkanina k výrobě padáků. Na vrchol hory Tě sice neodnese, ale rozhodně Ti nebude přítěží.
- První sportovní Vuch kolekce
- Vyroben z ripstopu – lehký, prodyšný, voděodolný materiál
- Hlavní kapsa na zip + přehnutí (více oček na zaháknutí podle naplnění batohu)
- Neviditelné voděodolné zipy do kapes
- Široké polstrované ramenní popruhy
| Barva | Fialová |
| Styl | Cestovní |
| Kolekce | Aira & TechniC |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Polstrovaná záda, Polstrované popruhy, Voděodolný materiál, Roll-top, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 53 - 106 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 380 x 250 x 120 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3", 15,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 420 g |
| Objem | 11 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
TechniC
Kolekce inspirovaná městem i přírodou.
Batohy Mellora a Noel už nějaký čas kralují na trůnu oblíbenosti a z jejich předností vzniklo hned několik parádních následníků. Vušky z kolekce TechniC jsou ze super odolného canvasu, takže se jen tak neošoupou a špínu z nich v pohodě smyješ. Pořiď si spolehlivého parťáka na všecky své nezbytnosti a užívej si toulek světem bez starostí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.