Joanna Grey městský prostorný batoh na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Je až neuvěřitelné, jak variabilní tenhle fešák je. Šedivá barva se ti bude hodit ke střídmým barvám, ale i strakatému outfitu. Městský batoh unosíš jak ke sportovním…
Více informacíJe až neuvěřitelné, jak variabilní tenhle fešák je. Šedivá barva se ti bude hodit ke střídmým barvám, ale i strakatému outfitu. Městský batoh unosíš jak ke sportovním modelům, tak i k elegantním šatičkám a podpatkům. Prostě jeden batoh na milion způsobů.
- Dvě oddělené vnitřní kapsy
- Prostorná vnitřní kapsa s dvojitým zapínáním - zip a patent
- Praktická vnější kapsička na zip na přední i zadní části batohu
- Vnitřní přihrádky na mobil a kapsička na zip
- Nastavitelné ramenní popruhy
| Barva | Šedá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní, Do práce, Na každý den |
| Kolekce | SimplyV |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa |
| Délka popruhu | 52 - 97 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 345 x 280 x 120 mm |
| Velikost NTB" | 11,6" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 760 g |
| Objem | 12 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadčasová, minimalistická a elegantní. Kolekce SimplyV se v pohodě obejde i bez pozlátek. Protože v jednoduchosti je krása. Hlavní roli v designu každé SimplyVušky hraje čistá linka, hladký materiál a jemné kovové detaily. Zkrátka nic navíc a přitom nic nechybí. Tak jaká bude jednoduše ta Tvá?
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.