Tiara Dotty Black městský prostorný batoh na zip
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Černý batoh Tiara Dotty Black se zajímavým vzorem ti mile rád schová a přenese všechny tvé poklady. Najdeš v něm několik praktických kapsiček, díky kterým můžeš oddělit…
Více informacíČerný batoh Tiara Dotty Black se zajímavým vzorem ti mile rád schová a přenese všechny tvé poklady. Najdeš v něm několik praktických kapsiček, díky kterým můžeš oddělit své cennosti a mít ve všem přehled a pořádek.
- Dvojitá ochrana proti krádeži-hlavní kapsa na zip a cvok
- Přední krytá kapsa na zip, vnitřní přihrádka na mini notebook a menší kapsa na zip
- Pohodlné a bytelné ramenní popruhy (nastavitelné)
- Kapsa na mobil či klíče na zip v zadní části
| Barva | Černá |
| Styl | Elegantní, Do práce, Studentský, Na každý den |
| Kolekce | DOTS |
| Vzor | Vícebarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa, Kapsa na notebook |
| Délka popruhu | 58 - 83 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 400 x 290 x 115 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 630 g |
| Objem | 13 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PO Polyester
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Objevte více
DOTS
Nandej to šedi! Puntíky jako srdcová záležitost.
Kolekce DOTS je oslavou puntíků ve všech jejich podobách. Hravé, roztomilé a nepřehlédnutelné, přesně takové, jaké mají být. Puntíky jsou u nás ve Vuch srdeční záležitostí, která postupně prostupuje stále více designy. Každý kousek z této kolekce přináší dávku radosti, šmrncu a lehké nostalgie. Pokud Tě puntíky baví stejně jako nás, DOTS si Tě získá hned na první pohled a už nepustí.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.