Leera Black elegantní crossbody kabelka
Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Kabelka, co udrží vše na svém místě. Uvnitř najdeš kapsičku na zip, místo na karty a prostor na drobnosti, které chceš mít vždy po ruce. Přehledná, pohodlná a připravená…
Více informacíKabelka, co udrží vše na svém místě. Uvnitř najdeš kapsičku na zip, místo na karty a prostor na drobnosti, které chceš mít vždy po ruce. Přehledná, pohodlná a připravená být s Tebou celý den. Ať už spěcháš, bloumáš městem, nebo jen vyrazíš na kafe.
- Hlavní zapínání na kovovou sponu
- Vnější kapsička na zip
- Vnitřní přihrádky na karty
- Nastavitelný popruh přes rameno
| Barva | Černá |
| Barva kování | Zlatá |
| Styl | Elegantní, Do práce |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 108 - 133 cm |
| Zapínání | Spona |
| Rozměr | 160 x 280 x 100 mm |
| Vejde se peněženka | Velká |
| Počet karet | 7-12 |
| Hmotnost | 520 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Crossbody
Nestárnoucí klasika, kterou můžeš nosit v létě i zimě, do práce i na prochajdu, k teniskám i lodičkám. Crossbody kabelka je prostě kousek, který zaručeně unosíš. Díky dlouhému popruhu si ji hodíš na rameno a máš jistotu, že ti z něj nebude sklouzávat ani nikde padat a tvé ruce budou volné třeba na mobil nebo kávičku. Vybrat si můžeš z několika barev, materiálů i velikostí. Tak se do toho pusť a pusť si crossbody kabelku k tělu.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.