Soddy městský prostorný batoh na zip
Nakup nad 2 000 Kč, zadej kód V500 a 500 Kč Ti odečteme z celkové ceny. Protože jsou chvíle, kdy si člověk prostě zaslouží udělat radost.
Do školy nebo do práce je Soddy jak dělaný. No, fakt. Navrhovali jsme tenhle batoh tak, aby se do něj v klidu vešel noťas a nezmačkala se v něm žádná smlouva nebo…
Více informacíDo školy nebo do práce je Soddy jak dělaný. No, fakt. Navrhovali jsme tenhle batoh tak, aby se do něj v klidu vešel noťas a nezmačkala se v něm žádná smlouva nebo skripta. Díky spoustě kapsiček a přihrádek v něm vše bude mít své místo – pro organizační maniaky nebe na zádech. A navíc jsme to všechno zabalili do neokoukanýho geometrickýho designu.
- Nová barva oblíbeného designu
- Dvojitá ochrana proti krádeži – hlavní kapsa na zip a cvok
- Spousta kapes a vnitřní přihrádka na mini notebook
- Pohodlné a nastavitelné ramenní popruhy
- Geometrický design
| Barva | Černá, Růžová |
| Styl | Studentský, Volnočasový |
| Vzor | Vícebarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Vnitřní zipová kapsa |
| Délka popruhu | 58 - 83 cm |
| Zapínání | Zip |
| Materiál zipu | Plast |
| Rozměr | 400 x 290 x 115 mm |
| Velikost NTB" | 11,6", 13,3" |
| Vejde se A4 | ano |
| Hmotnost | 630 g |
| Objem | 13 l |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% PU Polyuretan
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Batohy
Časy, kdy batohy znamenaly jen aktovky do školy nebo sportovní kousky na vysokohorské túry, jsou dávno pryč. Teď může být batoh i elegantním doplňkem do města na procházku, do práce nebo do školy. Tak si vyber kousek, který sedne tvým zádům a doladí tvůj outfit k dokonalosti. Další nespornou výhodou batohů je, že máš volné ruce a tvá záda ti určitě taky poděkují, protože celá tíha tvých potřebností bude krásně rozložena na obě ramena.
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.