Leyra Black elegantní kožená kabelka
Produkt je aktuálně vyprodaný
Kdy bude opět skladem? Barvy:Do soboty 4. 4. s kódem DUO vezmeš dvoje sluneční brýle, ale zaplatíš jen jedny, druhý pár máš od nás zdarma. Protože někdy je fajn mít na výběr.
Kožená crossbody, do které už nemusíš vmáčknout ani peněženku, a tak zbyde dost místa pro všechno ostatní. Ona sama totiž nabízí celkem osm přihrádek na karty a kartičky…
Více informacíKožená crossbody, do které už nemusíš vmáčknout ani peněženku, a tak zbyde dost místa pro všechno ostatní. Ona sama totiž nabízí celkem osm přihrádek na karty a kartičky všeho druhu. A navíc je elegance sama a bude Ti věrnou společnicí dnem i nocí.
- Kabelka z vláknité kůže
- Jednoduchý a čistý design
- Klopa na skrytý magnet
- 8 prostorných přihrádek na karty
- Nastavitelný crossbody popruh
| Barva | Černá |
| Barva kování | Stříbrná |
| Styl | Elegantní |
| Kolekce | Kožené |
| Vzor | Jednobarevný |
| Vlastnosti | Skrytá kapsa, Dlouhý popruh přes rameno |
| Délka popruhu | 120 - 135 cm |
| Zapínání | Magnet/patent |
| Materiál zipu | Kov |
| Rozměr | 140 x 200 x 70 mm |
| Vejde se A4 | ne |
| Vejde se peněženka | Střední |
| Hmotnost | 273 g |
| Záruka | 24 měsíců |
VNĚJŠÍ MATERIÁL
100% Vláknitá kůže
VNITŘNÍ MATERIÁL
100% PES Polyester
Více info o materiálech a údržbě se dozvíš TADY.
Objednávky doručujeme do 2 pracovních dní. Zboží si můžeš vyzvednout osobně na jedné z našich poboček, nechat si balíček zaslat do výdejny nebo na doručovací adresu. K dispozici Ti jsou naši dopravci:
- Zásilkovna
- Česká pošta
- Balíkovna
- PPL
- DPD
Zboží můžeš uhradit dobírkou, hotově nebo kartou na naší prodejně, převodem na účet, online kartou a okamžitým bankovním převodem.
V případě jakýkoliv dotazů se neváhej obrátit na naši zákaznickou linku info@vuch.cz.
Kožené kabelky
Kolekce kožených kabelek nadchne i ty nejnáročnější. Kvalita až na prvním místě, design, který neomrzí a elegance, která zaujme i náročné oko. Jsou zkrátka věci, které se ve Vuch nemění!
Dárkové balení
Ve VUCH balíme každou objednávku do krásné dárkové krabičky s mašlí, aby rozbalování bylo radostí, ať už pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.
Bez starostí s balením.